Environmentálny manažment
a komplexný servis v povoľovacom procese stavieb

Prosím, nainštalujte si
Adobe Flash Player!
Pre viac informácií­ kliknite sem.

Chytá Vás panika pri predstave kúpy pozemku?

Uvažujete nad stavbou a radi by ste ušetrili čas, financie a svoje nervy? Chceli by ste aby z toho bola jednoduchá záležitosÅ¥? SIRECO, poskytujeme servis vo všetkých krokoch potrebných na začatie stavby a výstavbu.

PRVOU A NEVYHNUTNOU PODMIENKOU JE ZABEZPEÄŒENIE POZEMKOV

- Analýza Vašich potrieb
požiadavky na “vlastnosti” pozemku

- Majetko právny prieskum
počet vlastníkov a predpokladaný čas na získanie pozemku

- Environmentálny prieskum
Zistenie záÅ¥aže na životné prostredie, ktoré odhalí budúce riziká.

Šetríme Vaše financie do budúcnosti.

REÁLNE PLÁNOVANIE AKO ZÁKLAD ÚSPECHU
OblasÅ¥ zabezpečovania pozemkov je individuálna a veľmi zložitá. Z toho dôvodu sa nedá jednoznačne a paušálne stanoviÅ¥ čas, za ktorý sa pozemok stane vlastníctvom klienta. Pri dôslednom plánovaní treba však rátaÅ¥ s tým, že predbežný prieskum uvedený v bode 1 sa v priemere realizuje za 60 dní. Vlastná kúpa pozemku však závisí od jeho majetkoprávneho stavu.

GARANTUJEME HLADKÝ PRIEBEH
Kameňom úrazu pri zabezpečovaní pozemku, s ktorým mnohí projektanti nerátajú, býva zistenie posledného vlastníka a dohoda o kúpe pozemku. Tento problém vzniká najmä kvôli zanedbaniu dôslednej evidencie pozemkov, prevodu dedičstva a neprehľadnému systému dedenia. SIRECO má vo svojom tíme ľudí s dlhoročnými skúsenosÅ¥ami s evidenciou pozemkov a prácou katastrálnych úradov. V súčasnosti spracúvajú asi najrevolučnejší krok ku konsolidácii pozemkového vlastníctva na Slovensku – projekty pozemkových úprav (PPÚ). V SIRECO je základom riešenia problémov ľudský prístup, ktorý je dobrým predpokladom na úspešné jednanie s vlastníkmi.

Potrebujete naše služby?

ZAVOLAJTE 02 - 6930 9411 a získajte teraz konzultáciu v hodnote 100 € ZDARMA alebo vyplňte on-line formulár .

PS: Pri objednávke komplexného servisu pri stavbe získate teraz zľavu vo výške 10 % z celkovej ceny dodávky. Akcia platí len do 31. Marca 2010! Podmienky akcie