Environmentálny manažment
a komplexný servis v povoľovacom procese stavieb

Prosím, nainštalujte si
Adobe Flash Player!
Pre viac informácií­ kliknite sem.

Newsletter

Uvažujete nad stavbou a radi by ste ušetrili čas, financie a svoje nervy? Chceli by ste aby z toho bola jednoduchá záležitosÅ¥? SIRECO, poskytujeme servis vo všetkých krokoch potrebných na začatie stavby a výstavbu.

zamýšÄ¾ali ste sa nad tým, ako zefektívniÅ¥ Vašu prácu a dodávaÅ¥ stále viac za kratší čas? Už dlhšie obdbobie sa venujeme a zisÅ¥ujeme čo projektantov najviac zdržuje a z tohto dôvodu sme pre Vás pripravili riešenie ako skutočne ušetriÅ¥ Váš cenný čas. Odpoveď je „Environmentálny inžiniering“ – špecializované analýzy životného prostredia.

Hnevá Vás, že musíte veľmi rýchlo reagovaÅ¥ na zmeny zákonov a navyše robiÅ¥ environmentálne posudky vplyvov Vašej stavby, ktoré Vás len zdržujú? Chápeme Vás.

Nikto nie je neomylný a každý sem-tam urobí chybu. Ako však hovorí jedno české príslovie: „ ÄŒlovek sa chybami uÄí“ a pri troche snahy by každý krok vedľa mohol na druhej strane priniesÅ¥ aj úžitok vo forme ponaučenia pre budúcnosÅ¥.

Spojenie SIRECO s.r.o. a ENGICON s.r.o. prináša inovatívny spôsob riešenia prípravy a realizácie stavieb. Dobre zvládnutá príprava, kvalitne a odborne pripravené podklady tvoria základ pre jednotlivé etapy prípravy projekčných a realizačných prác. Už nemusíte maÅ¥ na pamäti všetko.

Kontaktujte nás:

 

02 - 6930 9411